משרד המתמחה בדיני נזיקין 

תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, נזקי גוף 

תאונות דרכים 

לצערנו, ידוע  כי תאונות דרכים הפכו ל"מכת מדינה". מדי יום ביומו שומעים אנו על תאונות דרכים שאירעו ברחבי הארץ.

הניסיון מלמד כי לאחר תאונת דרכים חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בתאונות דרכים.

חשוב לציין כי מומלץ לפנות לעו"ד סמוך לתאונת הדרכים ככול האפשר, וזאת בכדי שיוכל להדריך ולכוון את הנפגע, להימנע מטעויות בהתנהלות מול חברת הביטוח, או לחילופין טעוית מול ביטוח לאומי בתאונת עבודה, דבר אשר יכול להגדיל בצורה משמעותית את סכום הפיצוי.

עורך הדין עמי יפרח בעל ניסיון וידע רב בתחום דיני הנזיקין בכלל ותאונות דרכים בפרט.

עורך הדין עמי יפרח יכול לסייע לכם בכל ההליכים המשפטיים הנגזרים מתוך תאונת הדרכים. כולל ניהול משא ומתן שוטף מול חברות הביטוח, ייצוג בערכאות השונות של בתי המשפט.

כל תאונת דרכים, ולו הקלה ביותר, עשויה להיות אירוע טראומתי. אפילו אנשים שעברו תאונה קלה ובה רק נזק קל לרכב, יעידו כי מדובר בחוויה לא נעימה הממלאת אותם בפחדים וחרדות. תאונת הדרכים מתרחשת במפתיע ומשנה לכם את התוכניות או חס וחלילה את כל מסלול החיים. 

תאונות דרכים עשויות להסתיים בפציעות ואף מוות של המעורבים. בעקבות תאונות דרכים אנשים נזקקים לטיפול רפואי, אשר עשוי להיות גם טיפול ארוך וממושך. תביעות כנגד חברת הביטוח הפרטי והביטוח הלאומי ועוד. לכל תאונת דרכים יש את הנסיבות שלה, התוצאות שלה וההשלכות שלה לכן מאוד חשוב להתייעץ עם עו"ד אחרי כל תאונה בהקדם האפשרי.

חשוב לזכור כי לאחר שאדם נפגע בתאונת דרכים אין לו את הכוחות לטפל בעצמו בכל הסוגיות המשפטיות והפרוצדורליות מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, משטרת ישראל וכו‘. לכן הפתרון המתבקש הוא לפנות לעורך דין המתמחה בתאונות דרכים ולקבל עזרה והדרכה בהקדם. כך תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם בדרך המהירה ביותר. 

התייעצו עכשיו עם עו"ד עמי לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות! חשוב לזכור כי תשלום ש"ט הוא על בסיס הצלחה בלבד!