משרד המתמחה בדיני נזיקין 

תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, נזקי גוף 

גישור

גישור (mediation) הוא הליך פתרון סכסוכים, תהליך שיטתי ליישוב קונפליקטים מחוץ לכותלי בית המשפט, הליך הגישור נעשה בעזרת עו"ד ומגשר עמי יפרח, אשר ידוע ביכולותיו המקצועיות לנהל הליך גישור מקצועי.

השתתפות בהליך ע"י עו"ד המומחה לגישור מאפשרת לצדדים לסכסוך משפטי להגיע להסכמות ביניהם בתיווכו של משרדנו תוך ניהול שיח של אינטרסים בין הצדדים. כך שבחירה בהליך גישור במשרדנו תחסוך לכם זמן, כסף ועוגמת נפש.

חשוב לזכור כי בשנים האחרונות, הוכרו יתרונותיו של ההליך הגישר והומלצו אף על ידי הנשיא לשעבר של בית המשפט העליון אהרון ברק. וזאת, תוך הדגשה שההליך מהווה גם השקפת עולם ותרבות חיים המבוססת על דו-שיח משתף ולא על לעומתיות !
הכלים והמיומנויות המשמשים את משרדנו בהליך הגישור, הם דרך להידברות המאפשרת את ההכרה וההבנה של העמדות והאינטרסים של כל הצדדים בהליך.

בעת ביצוע הליך הגישור, עו"ד עמי יפרח דוגל שיבוא לידי ביטי מספר נושאים חשובים ועיקרים בהליך: תחילה, תקשורת בין-אישית, שיש בה היבטים של סובלנות, סבלנות, הקשבה וכבוד הדדי.

שנית, רכישת מיומנויות וכלים גישוריים להמשך ההתקשרות ופתרון המחלוקת על ידי כל הגורמים המעורבים כגון: מנהלים, עובדים, אנשים שהתקשרו בחוזה ועוד. זאת תוך כדי ניהול המחלוקות בדרך של שלום והבנת כל ההיבטים של הצדדים הנוגעים בעניין.

משרדנו מציע לכלל הלקוחות אשר עורכים אצלנו חוזים משפטים כי ככול והתגלו חילוקי דברים בין הצדדיים תחילה יפנו אלינו להליך גישור לפני פניה לערכאות משפטיות.

הדבר עוזר לכלל לקוחתנו לחסוך בעליות רבות ואף לסיים הדברים בדרך של נועם תוך כדי הבנה החוק, הוצאות ההליך המשפטי ועוד.

גישור במשרדנו יכול להתבצע בין פרטים בחברה וגם בין פרטים לגופים או גופים לגופים, בדרך של הדברות ישירה ובהסכמה בין הצדדים המעורבים בסכסוך. 

התייעצו עכשיו עם עו"ד עמי יפרח לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!