משרד המתמחה בדיני נזיקין 

תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, נזקי גוף 

המוסד לביטוח לאומי

הניסיון שצבר עו"ד עמי יפרח במשך השנים מלמד כי ציבור הפונים לביטוח הלאומי אשר מנהלים באופן עצמאי את תביעותיהם, לרוב אינם משיגים את התוצאה הראויה. חלק מהתובעים מתייאשים כבר בשלב הראשון ומשלימים עם דחיית תביעתם, וחלקם השני של התובעים מנסים לנהל מאבק עצמאי מול הביטוח הלאומי וזאת כאשר אינם בקיאים בחוק ואינם יודעים במה להתמקד מעבר לכאב שפוקד אותם בשעת תביעתם.

פעמים רבות פונים לקוחות לעו"ד לצורך הגשת ערר וזאת לאחר ניסיונותיהם לנהל תביעתם לבד מול המל"ל וזאת על מנת שינסה עו"ד לתקן את המצב שנוצר כאשר פעלו התובעים בחוסר ידע מול ביטוח לאומי.

חשוב לזכור! כי לפני הגשת תביעה עצמאית לביטוח לאומי רצוי להתייעץ עם עו"ד משום שפעולות שנעשו מחוסר ידע וניסיון, כאשר מגיעים לוועדות רפואיות מבלי שיתכוננו לכך נחרץ גורלם של התובעים.

כיום, הטיפול בתביעות ביטוח לאומי הפך קשה יותר מבעבר. החוקים הקיימים והתקנות שהותקנו מכוחם הנם רבים ומסורבלים מאוד, ומשתנים כמעט מדי שנה.

בכל שנה מוגשות אלפי תביעות ביטוח לאומי בנושאים רבים וכל זכות היא אחרת ושונה בין הלקוחות  המבוטחים מביטוח לאומי.

הדבר החשוב מכל שתביעות ביטוח לאומי דורשות הכנה לוועדות הרפואיות.

הניסיון מלמד, כי יש להיערך ולהתכונן בטרם בדיקה בפני ועדות רפואיות, וזאת על מנת לנסות ולשכנע את רופאי הוועדה בחומרת מצבכם. עו"ד עמי יפרח מיומן בייצוג וליווי לקוחותיו בפני ועדות הרפואיות ובקיא בחוק ובתקנותיו.

חשוב לדעת כי, במקרים בהם שגתה הועדה הרפואית מדרג ראשון, מוגש ערעור בפני ועדה רפואית לעררים, וגם בוועדה הרפואית לעררים, זוכים הלקוחות לייצוגו הצמוד של עו"ד עמי בוועדת ערר.

חשוב לציין כי במקרים בהם נפלה טעות משפטית בהחלטת הועדה הרפואית לעררים, דואג עו"ד עמי יפרח להגיש ערעור לבית הדין לעבודה, במסגרתו מועלים נימוקים משפטיים מבוססים כנגד החלטת הועדה הרפואית לעררים, ולא פעם במסגרת החלטות בית הדין, נמצא כי אכן נפלה טעות משפטית והתיק מוחזר לוועדה לעררים, על מנת לבחון מחדש את החלטתה.

המסקנה המתבקשת היא כי אל לך לסכן את סיכויי הצלחת תביעתך, הנך זקוק לייצוג משפטי על ידי עו"ד ביטוח לאומי מנוסה!

קבלת ייצוג משפטי בביטוח לאומי על ידי עורך דין עמי הבקיא בנושא תביעות ביטוח לאומי על כל היבטיו, החל מהשלב הראשון של מילוי טפסי התביעה הרלוונטיים וכלה בייצוג בוועדות הרפואיות, תעלה במידה ניכרת את סיכויי הצלחת התביעה.

התייעצו עכשיו עם עו"ד עמי לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות! חשוב לזכור כי תשלום ש"ט הוא על בסיס הצלחה בלבד!